Google Sokak Görünümü İşletme Sanal Tur

Sokak Görüntüsü teknolojisini kullanıyoruz.

İşletme hesabınız yoksa hemen oluşturuyoruz, varsa içeriğini güncelliyoruz.
Onaylı teknik ekipmanlar ile, iş yerinizin 360 derece yüksek kalite fotoğraflarını çekiyoruz.
Bunları bilgisayar ortamında düzenleyip, haritalara yüklüyoruz.
Arama sonuçlarında veya haritalarda, iş yerinizin bilgilerini içeren kutu görünmeye başlıyor.
Konuyla ilgili daha fazla bilgi edinmek, avantajları öğrenmek, fiyatlar hakkında bilgi edinmek için bizi arayın. Dilerseniz detayları telefonda anlatabiliriz veya talebiniz olursa sizi iş yerinizde ziyarete gelebiliriz.

Bu projenin işletmelere avantajları nedir?

  • Hedef kitleniz işletmenizi sanal gezinti teknolojisi ile cep telefonu, tablet ya da bilgisayarlardan kolayca gezebilir.
  • Benzerlerine göre düşük maliyetli olmasına karşın fayda oranı yüksektir.
  • Google Maps ile entegre olarak çalışır.
  • Arama sonuçlarında görünürlüğünüz artar.
  • Potansiyel müşterilere ulaşmayı kolaylaştırır.
  • Sanal turunuzu web sitenizde yayınlayabilir, hedef kitlenize işletmenizi ve ürünlerinizi yakından tanıma şansı sağlayabilirsiniz.
  • Sosyal medya üzerinde de kullanılabilen etkin bir pazarlama aracıdır.
  • Cep telefonu, tablet ve pc ortamlarında kullanılabilir.

İşletmenizin Sanal Turunu Oluşturalım !
İşletme sanal turu, müşterilerinizin aramalarda, haritalarda işletmenizin içerisinde sanal gezinti yapmasını sağlar. Bu sayede internet üzerinden müşterilerinize tanıtım yapar ve hem web sitenizi hem de işletmenizi ziyaret etmelerini sağlarsınız.

Müşterilerinizin İşletmenizi 360 Derece Gezmesine Olanak Verin ! İnternet kullanıcıları haritalar’da bir mekan aradığında artık o mekanın konumunu bulmakla kalmayıp içerisine kadar girebilmekte ve mekan ambiyansını 360 derece görebilmektedir. İşletmenizin kapısından giren bir internet kullanıcısı 360 derece işletmenizi incelemekle kalmayıp aynı zamanda adım adım içeride gezinebilmektedir.

Aramalarında Öne Çıkın !
İnternet kullanıcıları firmanız ile ilgili kelimelerde arama yaptığında karşısına websiteniz ile birlikte benim işletmem sayesine “360 Derece Görünüm” seçeneği de çıkıyor! Potansiyel müşterileriniz işletmenizin içini de görerek mekanınızı inceleme ve tanıma fırsatı buluyor; bu sayede müşterinizin aklında herhangi bir soru işareti kalmıyor ve rakipleriniz yerine sizin mekanınızı / işletmenizi seçiyor!

Haritalar’da İşletmenizi Sergileyin !
Yemek yiyecek bir mekan ararken, kalacak bir otel bakarken, yolumuzun üzerinde kahve içecek bir cafe ararken kullandığımız Haritalar artık insanlara mekanın içerisini de gösterme ve gezdirme yeteneğine sahip! Üstelik Haritalar’da işletmenizin bulunup bulunmaması da önemli değil; siz bize bırakın Haritalar’da da mekanınızı sergileyelim.

Websiteniz’de Sergileyin !
360 derece sanal işletme turunuzu websitenizde de istediğiniz boyutlarda yayınlayabilirsiniz. Böylece web sitenizi ziyaret eden kullanıcılar işletmenizin içerisinde sanal bir tur atarak işletmenizi ve ürünlerinizi daha yakından tanıma şansına sahip olur. Özellikle AVM, otel, restorant ve galeri gibi işletmelerde web sitesinde 360 sanal tur yayınlayan işletmelerin geri dönüş alma oranı artmaktadır.

Tüm Mecralarda ve Mobil Uyumlu
İşletmenizin 360 derece sanal turu Haritalar, Arama Sonuçları, Web siteniz üzerinden %100 mobil uyumlu olarak yayınlansın.

Örnek ve referans uygulamalarımızla gerçekliği fark edin!